WebSep 17, 2024 · Nordjyllands Politi holder hittegodsauktion over cykler m.v. Skjernvej 3, 9220 Aalborg Ø. Lørdag 18. september kl. 10.00. Det vil være muligt at gennemse effekterne. … WebNordjyllands Politi. January 27, 2024 · KOM TIL HITTEGODSAUKTION I AALBORG. Foråret rammer os, før vi ved af det, og står du i den uheldige situation, at du ikke har en køreklar cykel til, når temperaturen bliver varmere, …
Find Politi Cykel på DBA - køb og salg af nyt og brugt
WebOct 25, 2012 · Politi. October 25, 2012 ·. Politiet afholder jævnligt auktioner over diverse hittegods samt cykler og knallerter. På lørdag afholder Syd- og Sønderjyllands Politi en … Web5743 - Ebsen, dame cykel. 5743 - Ebsen, dame cykel med syv gear. 50 cm. stlnr. WIC90335P. Fremstår låst med brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra … teal jumpsuit
Auktion: Politiet sælger ud af beslaglagte biler jv.dk
WebCYKELAUKTION Lørdag den 15. april 2024 Auktionen starter kl. 12:00. Eftersyn fra kl. 10:00. Hent katalog. Auktionskalender. Download vores auktionskalender, eller hold dig opdateret om kommende auktioner her på siden. Hent kalender. Peder Broe-Scherrebeck WebUdfindelse af rette ejer - bortsalg på auktion. Politiet opbevarer hittegods i op til tre måneder alt afhængig af hittegodsets art. Vær opmærksom på, at en række effekter, herunder … WebGØR ET RØVERKØB – CYKELAUKTION D. 25. JANUAR. Skal din cykel snart på pension? Måske leder du efter en billig cykel, så SU'en liiige rækker lidt længere? ... //Nordjyllands Politi. aah-auktioner.hibid.com. 407 Lots Cykelauktion Politiet m.fl. 25-01-2024 Nordjysk Auktionshus. Buy At Auction. DAMECYKEL mrk. ekam portal